Proof

DeShaun Dupree Holton

8,2
77 ocen muzyki
powrót do forum osoby Proof

Chcialbym z gory zaznaczyc, ze jestem fanem rapu. Proof byl tylko kolejnym szeregowym raperem, bez wiekszego talentu czy tez umiejetnosci. Kiedy zginal nagle gowniarze zaczeli wychwalac go pod niebiosa, pisac o jego muzyce, a pewnie nawet by nie sie nie dowiedzieli, ze istnial ktos taki gdyby nie wiadomosci o jego smierci w mediach :-/ itp. Prawda jest taka - jego smierc znaczy tyle co smierc dowolnego amerykanskiego "gangstera". Nie wolno porownywac go z Biggiem czy tez 2Pac'iem poniewaz oni stworzyli przed smiercia cos genialnego, podczas gdy Proof byl kolejnym niespelnionym raperem, czescia dosc przecietnego skladu D12 (naprawde, Eminem jest z nimi chyba tylko dlatego, ze glupio mu zostawic kumpli)

Dman

Ja wiem czy byl taki ''przecietnym, niespelnionym raperem bez wiekszego talentu'' wedlug mnie nawijke mial lepsza od samego Eminem ( Ale to moje zdanie)
Pozdrawiam i zapraszam do mnie na bloga ! ;)

Hellrazor

........ SKORO LUBISZ RAP TO CHOC ODROBINE GO POZNAJ....... przykro mi to czytac, bo tak naprawde gówno wiesz. Proof to była ikona Detroit, mial zdecydowanie najlepszy Freestyle z całego Detroit (a to jest miasto Eminema), umiescilbym go bez wahania na TOP 10 najlepszych Freestajli w USA... A D12?... Robia specyficzny rap. Sprzedali w sumie(dwie plyty) okolo 15 mln egzemplarzy w samych stanach. A wszyscy go czczą tylko dlatego, ze byl dobrym raperem i wielkim przyjacielem (chocby Slima). a tak btw. to np. 50 cent, Snoop Dogg czy Em żyją, i sa popularni... pomysl troche za nim cos napiszesz

Dman

nie jestem wcale glupia nastalotka i ogolnie juz nie jestem nastolatka i wcale nie byl przecietny. znalam go przed d12 i jak nie masz o czyms pojecia to nie oceniaj tego. pozdrawiam

Sparkle

Czy był taki przeciętny?? Według mnie to Proof Flow miał po prostu genialny, a w "How come" zarmował lepiej od EminEm'a.

Eminem11

Nie był szeregowym raperem , był naprawdę dobry . Zawsze lubiłem jego piosenki bo nie brzmiał jak każdy inny , miał charakterystyczny głos , nie do podrobienia , nie ma i nigdy nie będzie już takiego ;/

Dman

Powiem tak, Proof był nazwany Burmistrzem Hip-Hopu w Detroit ponieważ był najbardziej cenionym MC w tym mieście oraz pomagał każdemu kto chciał się wybić, odegrał rolę w rozwoju każdego hip-hopowego stylu w Detroit. Bez Proofa nie było by Eminema i nie było by D12 oraz Obie Trice'a a oprócz tego wielu innych undergroundowych raperów. Royce Da 5'9", inny ceniony raper z Detroit powiedział, że Proof nigdy nie przegrał w bitwie Freestylowej co też o czymś świadczy. Więc sądze, że trudno mówić o nim jako o przeciętnym raperze, dla autora tematu może być on przeciętny gdyż nie zbił hajsu a jego albumy i single nie królowały na Billboard 200, ale nie o to chodzi, Proof nie robił tego dla hajsu, jak sam powiedział chciał być zapamiętany za robienie prawdziwego hip-hopu a nie za pozycje na chartach.

Dman

Dman: Masz bardzo proste myślenie. :) Twoje tezy opierają się tylko na wikipedii. :P

Dman

ale ty jestes glupi zal mi ciebie ale niestety tacy jak ty to powszedni chleb u nas

Dman

szeregowy raper...toś doj*bał chłopie ostro.
Nie był "niespełnionym" raperem tylko był NIEDOCENIANYM raperem.
Gdyby żył na bank nie robił by tego co teraz robi Eminem.
No a to (przynajmniej mnie) kapke żenuje.

Dman

'Czescia dosc przecietnego skladu D12 (naprawde, Eminem jest z nimi chyba tylko dlatego, ze glupio mu zostawic kumpli)'
Haha, nie ma to jak pośmiać się z hejtingu przygłupów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones