Eminem

Marshall Bruce Mathers III

8,8
3 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eminem

eminem za chiny nie doruwnuje afroamerykańskim raperom to oni są podstawom rapu a nie ten
ciołek

sadzik444

To poczytaj sobie co mysla o eminem ikony czarnego rapu jak Ice Cube, rakim, redman, ice t ... i wielu innych. Oni wlasnie twierdza ze eminem jest najlepszym raperem wszechczasow.

BeatPrem

bo jest, a kto temu zaprzecza jest nienormalny

BeatPrem

jesteś zabawny. ciekawe skąd to wyjąłeś...

ludzie, którzy uważają eminema za "najlepszego rapera wszechczasow" nie słuchają za dużo rapu, delikatnie mówiąc.

Lance_Vance

Skad? Haha, ice T mowi o eminemie w swoim filmie "Sztuka Rapu" ze jest raperem wszechczasow... a redman udzielal wywiadu dla jakiegos radia i mial podobne zdanie o eminemie. No ale przeciez wedlug ciebie oni nie sluchaja rapu haha. Noz sie sam otwiera jak czytam takich pajacow.

BeatPrem

ale nie wściekaj sie, szkrabie.

przypuszczam, że ty już jesteś tak tępy, że nic ci nie pomoże, ale może następnym razem chociaż spróbuj naostrzyć twój "noz" zanim zaczniesz nim wymachiwać, jeśli nadążasz o czym mówię.

nie potrafisz udowodnić linkiem do tego, gdzie tak mówią. lol, mamy zaufać na słowo fanatycznemu głąbowi z forum emin3mcia. aha, chwila, to redman miał takie samo zdanie jak ice-t czy podobne zdanie jak ice-t? pokaż mi gdzie reszta wymienionych przez cb raperów dokładnie mówi, że jest "najlepszym raperem wszechczasow". otóż - jak śmiesznie to ująłeś - "ikony czarnego rapu" uważają go jako (niegdyś) świetnego rapera (którym rzeczywiście był), ale wątpliwe, by któryś z nich dosłownie stwierdził, że jest "najlepszym raperem wszechczasow", najlepszym obecnie czy kiedykolwiek (przypuszczalnie oprócz ice-t). więc może z szacunku dla tychże ikon przestań wkładać im do ust takie pedalskie dziecinne stwierdzenia, bo faktycznie nóż się w kieszeni otwiera, gangsterze

aha, jeszcze jedna wskazówka dla cb: to nie raperzy nie słuchają dużo rapu (chociaż...), a fani eminema nie słuchają dużo rapu poza eminemem (przynajmniej ich 3/4). tak, miałem tu na myśli również cb jak i towarzyszy w tym temacie. nie wspominając, że założyciel tematu nie ma racji. ale wolę już trzymać z nim, niż ze stanami eminema.

BeatPrem

Bo Ci co twierdzą ,że nie jest , są "prawdziwymi znawcami rapu" jestem w 100% pewien ,że dla tych osób jedyne dobre rapsy to Popek , Gang Albanii i Paktofonika ... Gimba na 100pro

Lance_Vance

Zacytuję Ice T: "Kto by pomyślał że białas będzie najlepszym raperem wrzechczasów", jeśli zaprzeczysz słowa takiego rapera, to najlepiej się nie odzywaj, bo widać że się nie znasz na rapie...

JimboYCS

widzę nie potrafisz czytać, ale yo:
to nazywasz cytatem?

"nienawidzę polaków i zydów", jeśli zaprzeczysz słowa swojego mistrza, to najlepiej się nie odzywaj, bo widać że się nie znasz na rapie...

Lance_Vance

Kurczę, muszę teraz przyznać, że teraz za ch** cie nie rozumiem i wolę nie wiedzieć...

Lance_Vance

Po za tym, wmawiasz wszystkim że słuchaj tylko Eminema (ja akurat nie tylko), słucham wielu raperów i nigdy nie słyszałem jakieś dissa na niego lub płyt lepszych od Eminema. Też czasem się dziwie że białas jest ikoną rapu, no ale cóż... jest najlepszy, a ludzie którzy to zaprzeczają to nie wiem czymś kurczę jesteście...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Lance_Vance

Troll... koniec dyskusji ...

JimboYCS

ignorant

eminem to troll

Lance_Vance

A ty czarny jesteś czy co?

Intro01

jestem czarnym blondynem jak emcio

sadzik444

Glupoty pleciesz. Eminem jest juz ikona.

sadzik444

Według mnie jest najlepszy, dla mnie jest najlepszy. Według mnie ma najlepsze teksty i, jak dla mnie, najlepszą technikę. Sadzik, proszę, odejdź. Ciołek to Ty jesteś.

sadzik444

To jest strona, która służy ocenianiu filmów, gry aktorskiej itp..

usmiechprzezlzy

No i co?

FiliTV

To, że post jest bez sensu?

usmiechprzezlzy

Jest mnóstwo gorszych typu "ale ciacho", "dobra dupa".

sadzik444

Poczytaj sobie. Kto wg ciebie jest lepszy? Lil Wayne? Że facet jest biały i zajebiście rapuje to co? Źle? Biały nie może już rapować?

theMedicalDoctor

nie oto mi chodzi
po prostu nie podoba mi sie jego rap

sadzik444

Wbrew pozorom cię rozumiem, Eminem nie robi klasycznego, afroamerykańskiego rapu, tylko wprowadził taki jakby "swój kult". Fanom rapu może się to nie podobać.

użytkownik usunięty
sadzik444

Lepiej najpierw zainwestuj w słownik...

a sory rzeczywiście było pare naprawde głupich błędów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones