Eminem

Marshall Bruce Mathers III

8,8
3 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eminem

po 1 nie szanuję zadnego "artysty" hiphopowego gdybym mial taka mozliwosc to wyslalbym tych wszystkich pajacow (i polskich i zagranicznych) na Syberie, mogliby sie tam gibac i napinac ile by tylko chcieli.Dla mnie wszyscy hiphopowcy to kompletne muzyczne beztalencia a do tego pozerzy wieksi nawet od najbardziej plastikowych wykonawcow popu
po 2 za slynna wypowiedz o Zydach i Polakach i niech mi nikt nie wmawia ze on tego nie powiedzial, na wlasne oczy widzialem pare lat temu bodajze na RTL-u jak mowil ze wolalby zeby jego fanami nie byli Polacy teraz zaluje ze nie nagralem tej wypowiedzi bo mialbym dowod dla jego fanow min. kilku moich kolegow ktorzy za nic nie chca mi uwierzyc
po 3 wielokrotnie obrazal mojego idola Moby'ego, nie wiem co ten pajac ma do takiego artysty jakim jest Moby bo gdybym mial ich porownac to tak jakbym porownywal Mozarta z Krzysztofem Krawczykiem

Luck_6

No żałuj że nie nagrałeś żałuj bo czegoś takiego nie było nie wiem moze ci sie przyśniło :] "bodajże na RTL-u" - ta ja na tvn meto albo nie czekaj to było animal planet tak na tym tak powiedział szkoda ze tego nie nagrał łeeee :D A na syberie to sobie wyślij ale swoje beztalencia których słuchasz lamersie hi co za deb lol... zresztą po grzyb sie wypowiadasz o Emie jak słuchasz Moby'ego ? idz sobie na forum o twoim idolu i sie masturbuj postami a teraz out PZDR dla fanów Ema i całego rapu z USA !

Marins

1 tak jak mowilem bardzo zaluje ze tego nie nagralem bo moze kilku jego debilnych polskich fanow w tym ty by w koncu przejrzeli na oczy , nie pamietam dokladnie na jakim to bylo kanale bo bylo to jakis czas temu ale wiem na 100% ze to powiedzial

2 jesli uwazasz moby'ego za beztalencie a eminema za boga to gratuluje gustu muzycznego

3 wypowiadam sie o tym pajacu eminemie bo to jest forum i mozna pisac o nim opinie pozytywne i negatywne, a ten tekst o masturbacji jest wyjatkowo denny , przerzucasz chyba swoje problemy na innych masz jakies kompleksy z tego powodu ?? ale czego mozna sie spodziewac po fanie tego idioty

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Marins

Boze Martins ile ty masz lat?? Zachowujesz sie dla mnie jak dziecko z piaskownicy, Rzucasz obelgami na kazdego kto nie lubi eminema. Ja tez syszalem ten tekst o polakach i zydach na vh1. Twoje wypowiedzi sa żalosne tak samo jak twoja postawa. A na marginesie to jest forum i moze sie wypowiadac tutaj kazdy - nie tylko fani eminema - i mogą oni mowic co im sie podoba. Olewam wszystkich fanów rapu z gory na doł i dobrze mi z tym.

ExOblivione

"Boze Martins ile ty masz lat?? "
-Napewno nie 15 :]
"Rzucasz obelgami na kazdego kto nie lubi eminema"
Rzucam na każdego obelgami kto mówi nie prawdy odnośnie eminema a po drugie normalne ze bornie swojego ty to samo robisz wiec nie wiem czemu taki oburzony jesteś ?
"Ja tez syszalem ten tekst o polakach i zydach na vh1."
- O vh1 tego jeszcze nie było zapisze sobie...
"Twoje wypowiedzi sa żalosne tak samo jak twoja postawa"
-Dla mnie jest żałosne to że takie debile jak "wy" wierzą w byle gówno :) taaa to jest forum ?? a myślałem że ogórek z mleka które stało na ziemi przez tydzień dzieki za oświecenie :/ I jak kazdy mam prawo do odpisania na zrąbane posty :)
"Olewam wszystkich fanów rapu z gory na doł i dobrze mi z tym."
- nie zesraj sie czasem ze szczescia - porażka :(
PZDR

Marins

Widzisz - ja mam 15 lat i dlatego smiesza mnie ludzie ktorzy sa ode mnie a nie potrafia rozwiazac jakiejs klotni bez zniewag. Wiec ja mam taka zasade ze jak ktos zachowuje sie jak nastroszone dziecko z piaskownicy to z nim nie gadam.

ExOblivione

Sorrka zle napisalem - smiesza mnie ludzie ktorzy sa ode mnie starsi a nie potrafia rozwiazac jakiejs klotni bez zniewag.

ExOblivione

Aha........................... .............................. .............................. ........

ExOblivione

Sory ale kto tu kogo k***a obraża jak chojnas rzuca oblegi na Ema??

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
punKers_2

Teraz wykonawców hip-hopu, jest tyle ile grzybów po deszczu, ponieważ hh to czysta komercja. Co do ema to uważam że to frajer który umie tylko wyzywać, zresztą jego fani potrafią to samo co em. K***a jak ja nienawidzę nazistów, bym ich wszystkich (w tym także i ema w kosmos wysłał by się sami powybijali) w kosmos wysłał.

punKers_2

Emienem nie obraża mojego narodu hehe fajnie brzmi :) eminem obraża tylko tych pajaców którzy mu podpadli albo którzy są smieszni :D
PZDR

punKers_2

Emienem nie obraża mojego narodu hehe fajnie brzmi :) eminem obraża tylko tych pajaców którzy mu podpadli albo którzy są smieszni :D
PZDR

Marins

ja pierdole ale tu pelno tepakow jebanych, powiedzial lub nie mnie to jebie i tak jest dla mnie wielki bo dla mnie wstyd jest ... byc pizdowatym polaczkiem ... POGOŃ

Harry_17

Ja osobiście jestem fanem hip hopu i uważam Eminema za technicznie dobrego rapera bo umiejętności nie można mu odmówić, ale również za nim nie przepadam. A tekst "o Żydach i Polakach" jest albo zbiorową halucynacją albo nie wiem czym, bo równeż coś podobnego słyszałem i przyznam że mnie to wkurwiło. Zwłaszcza z ust człowieka, który prawdopodobnie nie potrafi pokazać Polski na mapie, a dla którego Żyd (itp.) jest czymś w stylu nieokreślonego, złowrogiego zjawiska (niewiadomo co, ale trzeba nienawidzić). Nie wiem, jestem pijany i sram na to.

punKers_2

a ty caly punkersie mowisz o polsce cieciu a po polsku pisac nie umiesz:/

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Dla tych którzy nie lubią twórczości Ema dedykuję utwór ICP "Nuttin' but a bitch thang'.

fff

Pzdr Ghost. My to wiemy ale fanom prawdziwej komercji mozna mówic. Również dorzucam się dla tych co mają coś do slima to prosze posłuchajcie "Under The Influence" i wszystko bedzie jasne. A wracając do moby'ego to łysol tak go okresle zaczął wyzywając eminema od rasisty no ale dla nich tych nabuzowanych super anty lamerskich fanów ema nie dotrze bo maja klapki na oczach...
PZDR

Luck_6

... Moment... Posmieje sie chwilke... ok juz jestem.
Koleś jestem jak niewierny Tomasz... nie zobacze= nie uwierze.
I to ze słuchasz takiego smentu jak moby(specjalnie z malej litery) to juz nie moj problem, a swoja droga miełem ubaw jak eminem go zdissował w jednym ze swoich singli :). W pełni popieram wszelkie wypowiedzi prawdziwych fanów Slima jak np. Ghost i Marins, którzy nie staneli w jego ,,obronie" bo po co kogos bronic skoro czegoś nie zrobił, tylko chcieli wytłumaczyć niedopowiedzi ,,pewnych" ćwoków. Ktoś wspomniał ze hh to muzyka(i kultóra) dla (nie cytuje bo nie zapamietalem dokladnie ale bylo cos w stylu): dla biedaków i bezmózgów... Buahuahahahahahhahaha stary:
Po 1. wspomniałeś o biedakach ze slumsów, tak kozaczysz bo nie miałeś takich problemów zeby sie wydostać z tak zdupnego zycia i wspiąć sie po łbach tamtejszych ,,bosów" w kultórze hh.
Po 2. mówisz o bezmózgach... zarymój jedną linijke tekstu tak związkami słów i inteligencja jak eminem... nie musi to być w stylu rapowania... Możesz jak Tokio Hotel, twoi wybór ale wymyśl taki teks opowiadający o twoim życiu... wtedy pogadamy.
Marins, Ghost - do zobaczenia na koncercie Eminema w Polsce bo wciąż mam nadzieje ze tak owy sie odbedzie a wtedy to juz bedzie totalna klapa dla tych kłapouchych Mobby'ch itd...
;p
Pozdro ziomki.
/www.shade45.info/ - Zapraszam.

kamil_emi

Eminem to spoko gostek, może już nie nagrywa tak dobrych płyt, jak przedtem, ale i tak go lubię.

Aspik

nie cierpie go ale nalezy mu sie wielki uklon ze jako jedyny bialy raper odniosl sukces w stanach

JohnnY_3

Białych raperów, którzy odnosili sukcesy w USA kiedy Eminem wjeżdżał na wrotkach pod szafe jest wielu. Chociażby Beastie Boys.

fff

ale eminem to eminem
jedyny ktor yodniosl taki sukces
dostalk oscara liczne grammy itp i no i jest megagwiazda na swiecie

fff

Wielu białych raperów aha ooo taa no rzeczywiscie cała masa ich jest...

Marins

Nie masa, ale jest ich całkiem sporo. Niemniej uznanych niż Eminem, a tylko mniej popularnych. Poprostu nie lecą w autobusach i na vive, więc niezainteresowni nie mają okazji się o nich przypadkowo dowiedzieć.

fff

ale jako jedyny przelamal bariery :) drogi fee

JohnnY_3

ej ludzie powiem wam ( tym co tak ema nie lubia ) Chill da fuck Out!
powiem wam ludzie ze moj kolega pisal list do ema, i w tym liscie zawarte byly jego dane, ze jest polish, mieszka w elblagu itp. i po miesiacu dostal odpowiedz, co prawda na kompie pisana ale zawsze :) , i w kopercie bylo jeszcze jego zdjecie z autografem i kilka podpiskow ( recznych ) miedzy innymi: peace brother... tak wiec ja juz nie mam watpliwosci co do polakow i zydow, no w sumie nigdy w to nie wierzylem ale kiedys troche mnie denerwowala niepewnosc. wogole eminem i jego ekipa, 50 cent, d 12, dr. dre itp. sa zajebisci w rapie i uwielbiam ich flow. wiec jeszcze raz dla was niepewniakow, take a chill pill :)////// dla Marin'a, Fff, Ghost'a i innych fanow shady records - 4 life!

Avnith_Edd

"ale jako jedyny przelamal bariery :) drogi fee"

Jakie znowu bariery?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lisoszakal

Lol święto post Lisoszakala nie został usunięty haha!!! A teraz konkrety

"Stary piernik, który wygląda jak infantylny niedorozwój"
No jeśli dla ciebie wymieniony M.Jeckson jest ideałem urody to no comment...
"odgrywa się na swej matce"
Gówno wiesz o jego dzieciństwie i tym co matka mu zrobiła więc stul pysk
"A te wszystkie hiphopy to chłam jakiego świat nie widział-gibanie się, pie.dolenie bez sensu o tym samym itd. Słusznie zauważył jeden kolo, bodaj Zwolyth, że hiphopy to "muzyka" (hehe "muzyka) biedoty, motłochu, nizin społecznych i czarnego bezelstwa rodem z gett"
No spróbuj k***a nawijać i rymować tak długo jak Em zj***ie
"Po prostu wytworzyła się taka chora sytuacja, że jak kolo nie radzi sobie w szkole, jest ogólnie tępy i nie rokuje, nic nie umie, nic nie wie, jest matołkiem.......to zostaje raperem i o żesz k..wa mać zarabia grube miliony!"
jak masz talent to po h*j ci wiedza?? Em gówno wie i nieźle żyje
"Jak to jest, że 20 lat temu ci kolesie gibali się przy kubłach na śmieci, wyżerali żarcie ze śmietnkiów i cieszyli się jak złapali kota labo szczura, którego piekli przy tych swoich ogniskach, ubrani byli jak przebierańcy na zapusty, czyt.jak bezdomni...A teraz, k..wa Lambo, laski, $, wille, pałace...Co to jest? Świat się kończy, czy jak do k..wy nędzy???"
A ten tekst to dla mnie wygrywa. Właśnie sam sobie odpowiedziales na to jaką potęgą jest hip-hop debilu, a na czele Eminem
"A kim jest ten mały głupol Eminem albo Sambo 50 Cent??? No kim? To matoły, które znalazły łatwy sposób na życie, pieprzone pasożyty...nara!"
Przynajniej go znaleźli a nie zaśmiecają forum takimi zrąbanymi postami
Pzdr. dla fanów Ema

Luck_6

Witam!
Po 1sze ok mozesz nie szanowac zadnego artysty HH,ale jest to troszke gloopie krytykowac cos czego sie nie rozumie.Muzyka Kolego jest po to by łaczyć ludzi! Ty chyba tego nie kumasz?! Ja np nie sloocham Popu,disco-ale nie krytykooje tego--szanooje ludzi ktoorzy kochaja ta muze. Po to jest tyle nurtoow-zeby kazdy znalazl cos dla siebie.
Po 2ie to jesli Em powiedzial tak o Polakach to troszke lipa-lecz nie zmienia to faktu,ze wypooscil na rynek kilka dobrych plyt,wyprodookowal pare dobrych numeroow i wypromowal 50centa(ktorego tez wszyscy gnoja:))))
Po 3cie Eminem obraza Mobyego , a Ty obrazasz Krawczyka.A tego juz nie rozumiem...

eazyice

Eminem obraża Mobyego bo on pierwszy obraził Ema proste :) PZDR

Luck_6

ale niektorzy maja nawalone...naprawde=/ mi to lotto czy Em cos takiego powiedzial o Polakach czy nie...(chociaz i tak w to nie wierze;]) dla mnie jest najlepszym raperem i w ogole ma talent facet=)) i chcialabym dodac tylko ze wkurwia mnie ze ludzie ktorzy sluchaja np britney spears,us5 itd itp czyli jednym slowem ci ktorzy nic nie wiedza o eminemie pisza na jego temat jakis shit...=/ze jest rasita np...jak to rzekl ''genialny'' moby...haha=)a pozniej lament wielki ze em obraza ludzi w swoich kawalkach=)to nie trzeba bylo sie odzywac tylko stulic gebe=)RASISTA=)phi=)to ze eminem ma ostry jezyk to kazdy wie;]ale po co zaraz czlowieka objezdzac z gory na dol jesli nie ma sie pojecia o nim i co wiecej o jego muzyce...poza tym nie dziwie mu sie,bo wychowywal sie w istnej patologii i biedzie...i teraz pnie sie na szczyt=)i dobrze=)nalezy mu sie=)bo robi chlop kawal dobrego gowna=)
PZDR dla wszystkich fanow Ema,calego Shady Records=)PEACE...

kaskag90

frajer najechał na Polaków, widziałem to w tv, CHWDPajacowi w tych jego festyniarskich teledyskach

deamon82

nie znoszę tego palanta eminema, za jego głupie teksty zwłaszcza o Polakach i Żydach pierd...ny rasista nienawidzę hiphopowców zwłaszcza jego, takiego buraka oj jest tak pojeb...ny jak Madonna szmatławiec pierd...ny

chesterka89

Heh ale ubawiłem sie czytając te wasze wypowiedzi :D Ludzie dajcie już sobie spokój ze zjeżdzaniem Eminema. Rozumiem że można mieć jakiś pogląd na temat jego zachowania, na temat jego muzyki ale wyrażajcie to w NORMALNY sposób a nie że wchodzi byle jaki palant na to forum po przesłuchaniu jakiegoś słabego utworu widzi że ktoś rosiewa ploty o tym że najechał na polaków(co jest bzdurą, mogę sie mylić ale proszę o dowód) i pada coś takiego "Eminem to palant, frajer i pierdolony rasista" i koniec postu... No kurwa brak mi słów...
Sam przyznam się że oceniam Eminema jako samego człowieka średnio. Tzn. nie uważam że jest zły czy też dobry. Uważam natomiast że jest świetnym raperem, tworzy świetną muze i umie się wylansować. Nie winie go za to że się wybił i ma siano bo na to zapracował. A nie jak ktoś tam powiedział że z rymami dla ubogich i z nic nie robienia, ma to wszystko. Tak więc nie rozumiem obelg i rozgoryczenia skierowanych w Eminema stronę. Na pewno po części jest to że polski HH który jest marną imitacją tego z zachodu i niektórzy myślą ze skoro w polsce tak jest to i wszędzie tak jest. Ale trochę obiektywizmu i kultury nie zaszkodzi...

Eminem nie rządzi. Rządzi jego twórczość.
PZDR

ludwisiu

Hehe, ale chce mi sie smiac z tych ludzi, ktorzy mowia ze Eminem to najlepszy raper na swiecie (lol2). To jest komercyjny pajac!!! Tak samo jak reszta jego kumpli z G-Unit na czele. Najlepszym raperem byl i bedzie Tupac Shakur. Obecnie najlepszym z zyjących jest NAS. Pozdro

2PAC_89

Taaak ale mówisz to we własnym imieniu że 2pac był the best i w ogóle. Lubię muzyke 2pac i Eminema a porównywanie ich jest troche bezsensu. Tak samo nie możesz powiedzieć kto jest najlepszy w tej chwili na świecie bo to zależy od gustu itd. Jedynie można porównać przez popularność i ilośc wydanych płyt itp. A jeśli o to chodzi to Eminem jest najlepszy...

2PAC_89

o LOL kurwa mac, Nas to nie jest komercyjny... o_O wez sie schowaj z tym patalachem...

chesterka89

Eminem nie obrażał Polski
Ci co wierzą w te głupoty że Eminem obrażał Polskę są żałośni. Oto dowody że Eminem nigdy nie obraził Polski:

Jak każdy pewnie wie, Eminem zawsze opisuje swoje życie i uczucia w piosenkach. Więc gdyby miał coś do narodu Polskiego napewno by o tym napisał, a w żadnej jego piosence nie ma o tym ani słowa.

Każdy kto wierzy w te brednie, mówił że słyszał to od znajomych, a sam nie widział/słyszał/czytał wywiadu w którym Em by coś takiego mówił. Nigdzie nie ma niczego co by dowodziło że Eminem obrażał Polskę.

A teraz powiem dlaczego istnieje taka plotka. Bo antyfani starają się jak mogą, aby popsuć mu opinię. Ja spędziłem sporo czasu w Niemczech i Francji, i tam było że Em obrażał niemców i francuzów. Każdy kto rozsiewa te plotki najzwyczajniej w świecie kłamie. Eminem nigdy nie obraził Polaków!

kaskag90

Mam nadzieje ze po przeczytaniu postu powyzej fani Mobego i anty fani Eminam zrozumijom dlaczego tak a nie inaczej

Luck_6

po 1 ! Nad twoją znikomą wiedza, prowadzącą właśnie do takich wypowiedzi mozna tylko ubolewać ... po tym wpiście każdy "kumaty" płacze i bije się w piersi dlaczego tacy idioci jak ty mają neta . . . masz neostrade i teraz jestes wirtualnym bossem :D ... nieszanujac przedstawicieli HH reprezentujesz szeregi głupców, którzy NIC nie wiedza ... potrafia tylko krytykować ( masz szczęscie, że piszesz o HH takie rzeczy na nieświadomce, gdyż mając o tym pojecie napisałbyś taki text zbluzgałbym cie załkowicie)... posłuchaj sobie utwór Fenomenu - Sensacja i idź do konfesjonału ! ! !
po 2 ! Nie wierze w istnienie owego materialu !
po 3 ! Em odpowiedział Moby'emu ( artysta ambitny lecz małobłyskotliwy) po tym, kiedy Moby wyraził swoja opinie na temat Ema
po 4 ! Żałuje, że musze sie borykac z problemami dotyczącymi takich kolesi jak ty , którzy nie zasługuja wogole na nasze riposty i komentarze !
PZDR dla prawdziwych :)

Matias85

piszesz, że Em wielokrotnie obraził twoejgo idola Mobby'ego, ale w tym momencie TY obrazasz NASZEGO idola, i innych hiphopowców, pisząc, że wysłąłbyś ich na Syberię... jeżeli twoim zdaniem EM jest jaki jest, to teraz zniżyłeś się do jego poziomu... (oczywiście w twoim mniemaniu, bo moim zdaniem EM to prawdziwy artysta) i racje obraza innych raperów i wykonawcó, ale tylko dlatego, że oni zrobili to pierwsi... tak bywa.

pozdro!

Luck_6

Krzysztof Krawczyk to Moby- rozumie sie !

wez... to ty idz lepiej na Syberie. I mnie jeszcze nie dobijaj tym Mobim bo to łyse beztalencie... Czlowieku to ty sie chyba nie znasz na muzyce... ale nie bede sie z toba sprzeczac. A z tymi polakami i zydami to pomysl sobie ze gdyby rzeczywiscie tak mowil to by nie mial tylu znajomych polakow ktorzy (nie iwem czy iwesz...ale pewnie nie) mieszkaja w Detroit. Kurde a zreszta walic... tak jak ja nie lubie techno czy innego badizewia ktore wykonuje twoj moby tak ty masz prawo nie lubic hh i eminema. Proste. Ale nie mususz az tak sie bulwersowac ;]

Luck_6

moby to idiota. przedstawiciel najgorsze j muzyki na swiecie. laysa pala. a ty jestes pojebany jezeli wierzysz w to o polakach itp.
masz najebane w tym lbie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones