Eminem

Marshall Bruce Mathers III

8,8
3 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eminem

eminem

użytkownik usunięty

chciałam pozdrowić osoby które będą czytać mój komentarz na temat EMINEMA.
uważa go za super faceta. słyszałam że Slim nie ma zamiarun nigdy zaśpiewać dla Polaków i Żydów. Jednak mimo to szanuje Marshalla ponieważ uważam że to on powinien podejmowac decyzje gdzie zaśpiewa. Jestem jego fanką od niedawna. To zabawne bo wcześniej moim idolem była Britney Spears,a to przeciesz dwie różne osoby. Tymbardziej że Eminem nie przepada za pania Spears. Kiedyś gop nienawidziłam za to co On o niej mówi ale dopiero niedawno przekonałam sie że miał rację. I jestem przekonana że z biegiem czasu stwierdzi to większość jej fanów. Większosć ludzi którzy nie przepadają za slimem gardzą nim za jego podejscie do zycia,piosenki i zawarte w nich słowa. nie rozumieją że Eminem w taki sposób wyraża swoje emocje,uczucia i najszęsciej opisuje życie ubogich ludzi. Uwazam ze Marshall Bruce Mathers III jest poprostu gosciem który potrafi dzieki swoim piosenkom wyrazic swoje zdanie na temat innych(i nie tylko) i przy okazji zdabyć sławę. Jest duzo raperów którzy tez to robia, a raczej próbuja to robić ale według mnie i fanhów Emin3ma to właśnie On jest WIELKI i nikt mu nie jest wstanie darównać. Dziękuję Wam że mogłam chociaz częściowo wypowiedzieć się na temat tego zajeb..... rapera.
pozdrawiam wszystkich fanów Marshalla Brucea Mathersa III.
YO!!!
WIERNA FANKA
<<NIE MAM (ONA)>>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones