Eminem

Marshall Bruce Mathers III

8,8
3 515 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eminem

nie spalił polskiej flagi ani nie mówił tak o polsce. to wymyślili homoseksualiści ponieważ eminem w sowich piosenkach wyraża negatywną opinię o nich. a jakby nie nawidził polski to by napisał to na pewno w jakieś piosence!!! to są PLOTKI!!!

szymons16

nie rozumiem czemu miałby o tym pisać. owszem, pisał o nienawiści do matki, ale czy oznacza to, iż teraz ma dissować wszystkich i wszystko czego nie lubi? nie sądzę, bo kto by słuchał tego typu piosenek? co do tego, czy kocha Polaków czy nienawidzi to się nie wypowiadam. Eminem tego publicznie nie wyprostował, a minęło już tyle czasu, że można schować swój honor do szuflady i zapomnieć o tym. ;)

softy_girl

nigdy nie widziałem ani nawet nie słyszałem z jakiś potwierdzonych źródeł takiego zachowania Eminema wobec Polaków. Mogę się z Tobą trochę zgodzić co do tego, że nie musi wszystkiego dissować, ale i tak nie uwierzę w te plotki dopóki nie zobaczę jakiś konkretnych dowodów, bo jak na razie ich nie znalazłem choć też nie jestem pewny czy nie jest to prawdą. Może nawet nie wiedział, że musi cokolwiek "prostować" albo po prostu tym się nie przeją. Parę lat temu przeprosił wszystkich homoseksualistów za swoją homofobię w piosenkach.

szymons16

Szczeeeeególnie Eltona.

Troublesome

Szczeeeeeególnie po czym i tak ich/was dissował w piosenkach.

szymons16

"Może nawet nie wiedział, że musi cokolwiek "prostować" albo po prostu tym się nie przeją. Parę lat temu przeprosił wszystkich homoseksualistów za swoją homofobię w piosenkach."

szymonie, nie rób z eminema idioty większego niż jest.

1. czyli nami żydami może się nie przejmować, a homosiami tak. MOŻE, gdyż ma wybór o tym nie wiedzieć, że coś takiego wyszło z jego ust. aha..., bro.
2. beka z "nie wiedział". nie wiedział?
może gdyby jego mama nie był stale nawalonym białym śmieciem i powiedziała mu zawczasu, że należy brać odpowiedzialność za każdy swóju czyn, że po zrobieniu kupy należy się podetrzeć., to nie powodowałby tyle konfliktów i nieporozumień swymi bezmyślnymi zachowaniami oraz uczynkami. tak jest; zapewne to skutek braku wychowania. może fundamentem tego/zaplątała się w to jeszcze jakaś trauma; niefortunna sytuacja mająca miejsce we wczesnych lat jego życia silnie związana z homoseksualizmem odpowiadająca za ów demencję u tego człowieka. prawdopodobne, yeah.
a zakładając, że jest zdrowy i twierdzimy, że nie wiemy, czy nie wiedział? eee; jeśli powiedział, to wiedział.

softy_girl

"Eminem tego publicznie nie wyprostował, a minęło już tyle czasu, że można schować swój honor do szuflady i zapomnieć o tym. ;)"

^gdzie twoja duma, kobieto. SMH

szymons16

to on palił nasze flagi?!?!?!?!!!!
tego jeszcze o nim nie wiedziałem.
musze tę wieść przekazać dalej; ludzie muszą to wiedzieć.

Lance_Vance

ludzie sami jakby palą flagi narzekając codziennie na Prezydenta i Rząd, dziękuje za uwagę.

Bogdan4674

To idź spal flagę niemiecką albo od razu cały Reichstag, ciekawe czy potraktują to jako narzekanie na politykę Merkel wobec Polski. Prawda jest taka, że gdyby Eminem spalił flagę niemiecką - to nasi zachodzi sąsiedzi zafundowaliby mu bilet do Dachau na dwa tygodnie w jedną stronę. Ale Polacy mają to gdzieś, amerykański raper może pluć nam w twarz, bezcześcić symbole narodowe, a nasze dzieci kupują jego albumy. Wstyd.

Troublesome

+ dzieciuchy nazywają go wielkim muzykiem/ najlepszym raperem. sam byłem świadkiem. SMH

Lance_Vance

Ale muszę przyznać, że w najnowszych piosenkach śpiewa jak za dawnych lat. Na Recovery potwierdził przysłowiowe - co za dużo to niezdrowo. Tupac już nagrywa diss, bo Emcio kradnie mu 13-letnich fanów.

Troublesome

za jakich dawnych lat? o kochana polsko ojczyzno moja...
elektryczne gitary + eminem drzący ryj = najgorszy pomysł na świecie od czasu ... "Recovery"

i jeśli 'Pac nagrywa diss, bo "Emcio" kradnie mu 13-letnich fanów to nie "już", tylko od dawnych lat bro. sięgamy tu do tego irytującego pierwszego singla pt. "My Name Is". To JUŻ było to. później było tylko lepiej... lub może niezdrowiej, bo jak mówi przysłowie....

aha, i pierwsze zdanie w twym poście w połączeniu z trzecim sprawia, że post nie ma sensu.

i jaki to ma w ogóle związek z tematem yo? skończ to i wróćmy do naprawdę ważnej rozmowy na temat tej okropnej rzeczy jakiej dopuścił się ten pedofil, kryptohomo, nazista i słuchacz polskiego chipchopu "Emcio".

Lance_Vance

W 2000 Eminem My name is ukradł Tupacowi Grammy, inna bajka, inny diss. Sam ciągle chowam urazę.


Mam (w)skłonności do (e)robienia offtopu. Ale o czym tutaj pisać... Skandalem jest, że MSZ po raz kolejny nie reaguje na obrazę Polaków, a ambasada w usa(specjalnie mauom lyterom) śpi. Wszelkie granice przechodzi natomiast postawa polskich nastolatków, czarny z usa pluje im w twarz, a oni mówią że mu pada na głowę, bo jest Slim Shady czy jakos tak. Wstydzę się, że jestem fanem rapuu.

Troublesome

true, true.
ale kiedy dorosną, to może zrozumieją.

Troublesome

Serio sądzisz, że Polacy o tak mu taką wypowiedź, gdyby padła naprawdę, zamietli pod dywan, ot tak sobie? A dystrybutorzy nie wycofaliby jego płyt ze sprzedaży? Przypomnij, jak niemiecka regionalna gazeta "Die Tageszeitung" obraziła parę lat temu prezydenta Kaczyńskiego, porównując go do kartofla, "Wiadomości" o tym przez dwa tygodnie trąbiły.
I standardowo: daj dowód w postaci gazety z numerem strony lub nagranie, albo won. Od kilkunastu lat nie dotarłem do ani jednego.

Bogdan4674

bogdanie,

1. ludzie narzekający na prezydenta i rząd to w dużej mierze ludzie zmartwieni sytuacją kraju przychodzący, w ich mniemaniu, dobrymi intencjami dla społeczeństwa/kraju. nie ma w tym nienawiści dla kraju czy jego ludzi jako ogółu.
2. idąc tym tokiem rozumowania można dojść do wniosku, że nie miałbyś nic przeciwko gdyby grupa gestapowców ALBO naszych posłów wjechała ci na kwadrat i zaczęła siać bluzgi w stronę twojej rodziny i przyjaciół. po czym widząc, że nie przeszkadza ci to, zajęliby się twoją lubą/córką. ty byś tylko stał i przyklaskiwał, bo co, przecież głosowałeś na nich.

Lance_Vance

Chodziło mi o to , że czepiają się innych, a sami nie widzą jacy są. Np Urban ostatnio spalił szalik z godłem, o tym jakoś nikt nie mówi

Bogdan4674

nie widzę związku jednego zdania z drugim służącym za przykład, tak? aczkolwiek jakie to ma odniesienie do tego co zrobił ten raper antysemita? hipokryzja jednych ludzi to żadne usprawiedliwienie dla popełnionych czynów drugich.

rozumiem o co ci chodzi. przypuszczam, że to przytoczenie urbana miało służyć za porównanie incydentów jego i eminema, co jest śmieszne, gdyż to zupełnie inne sytuacje.

ale na marginesie co do urbana: yo... nie mówi się o tym? prokuratura się za to nie wzięła? nie było o tym przypadkiem w tv newsach? bo na portalach w necie o tym pełno. więcej ludzi o tym słyszało niż o eminemie, mógłbym się założyć.

szymons16

Ludzie są jacyś dziwni. We wszystko wierzą. Co tylko im się powie to na pewno tak jest. I nie chodzi mi tutaj o zwykle plotki, które są przekazywane z "ust do ust" i po drodze całkowicie po przekręcane, bo wiadomo, że mądry człowiek w to nie uwierzy, ale o ,np. czwartą władzę czyli media. Media to skupisko ludzi, którzy nas manipulacją, a my jak jacyś idioci we wszytko wierzymy. Co tylko pokażą czy powiedzą albo nawet napiszą to istnieje takie głupie stereotypowe zachowanie naszego społeczeństwa, którzy są przekonani, że jest to prawdą, nie znając szczegółów albo okoliczności danej sytuacji. Ludzie, bądźcie rozsądni, nie wierzcie we wszystko co wam podadzą na tacy. Macie swój rozum więc go wykorzystujcie. Czy to tak trudno jest myśleć ???
Nie chce już nawet nawiązywać do tematu Eminema, bo i tak wiem, że niektórzy nie zmienią swojego zdania, to ich poglądy, a ja nie zamierzam marnować czasu na ich zmienianie, bo nawet mnie to nie obchodzi, a poza tym życie jest za krótkie i trzeba je jakoś wykorzystać, żeby w starczym wieku nie skapnąć się, że całe nasze życie było do bani. Ja mam swoje zdanie, nie narzucone przez jakieś plotki czy media, a cała resztę mam głęboko w du**e :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones