Eminem

Marshall Bruce Mathers III

8,8
3 511 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eminem

Współczuje mu, zrobił coś czego nie powinien robić. Zgodził się na bycie marionetką ILLUMINATÓW i nagrywał takie głupie, bezsensowne, propagujące zło kawałki. A nawet całe płyty. Śmieszą mnie jego porównania do wielkiego człowieka jakim był Tupac. Jest on oczywiście utalentowanym człowiekiem, jednak ten talent źle wykorzystuje. Szacunek jednak za to, że nagrał teraz w końcu jakąś płytę od siebie. Nie to co oni mu kazali, a co sam czuł. Mowa tu o Recovery, chyba jedna z dwóch razem ze Slim Shady LP płyt, które nie były zmanipulowane. Oczywiście, nie wszystkie kawałki ale większość. Przez nich popadł w nałóg narkotykowy, depresje. Mam nadzieję, że się od nich uwolni i że nie przypłaci tego życiem.

*polecam obejrzeć ILLUMINACI: PRZEMYSŁ MUZYCZNY, jest po polsku na youtube

kubafilmoogladacz

To lepiej żeby dalej był marionetką bo Recovery to jego najgorsza płyta.

PlayTheGame

Recovery jest dobre, zdecydowanie nie można go nazwać najgorszą płytą, ale najlepszą też nie.

kubafilmoogladacz

He he, 2Pac wielkim człowiekiem? Nie rozśmieszaj mnie.

shady_88

Tupac to był przede wszystkim skomplikowany człowiek i tyle.

kubafilmoogladacz

co chyba nie !!!!

kubafilmoogladacz

Podobno piosenką 'Not Afraid' chce pokazać, że uwolnił się od nich. A piosenka z Ruhanną była po to by więcej ludzi się o tym dowiedziało ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones