Eminem

Marshall Bruce Mathers III

8,8
3 515 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eminem

Czy to prawda że Eminem nie znosi Żydów i Polaków,czy to po prostu jakaś plotka? Istnieje gdzieś jakiś materiał, który byłby dokumentem że Eminem źle się wypowiadał o Polakach i Żydach?? Proszę o rzetelne odpowiedzi kogoś poinformowanego w tej sprawie.

sylwunia_77

A czy to jest takie ważne?? :/ powiedział kiedyś, że "nie znosi połyskliwych Żydów", połyskliwy=polish, jak wiadomo polskie media zawsze zrobią sensację z byle czego

Bianca

Wiesz co myślę ze ważne bo zmienia to diamtralnie moje zdanie o Eminemie. Jeśli powiedział coś kiedykolwiek na nas Polaków to wydaje mi się że niedorzeczne jest kupywanie jego płyt i chwalenie w niebiosa jego osoby. Dlaczego? Bo kierowanie się stereotypami które poniżają innych tylko i wyłącznie w ramach tego aby być szokującym i głośnym to dla mnie jedno wielkie g.... Jeśli nie powiedział nic takiego to ok. Koleś co prawada ma talent i uważam że jest zdolną osobą, ma siłę charakteru,przy czym jest szczery aż do bólu. Ale nie bardzo podobałby mi sie fakt, że ktoś taki jak on bierze mnie pod jedną kreskę taśmowo ze wszytskimi innymi Polakami i Żydami i przyczepia naklejkę z poniżającym napisem. To chyba stawia go w innym świetle ??

sylwunia_77

powiem tak - szacunek do niego jako artysty mam. jako człowieka - nie moge w 100% okreslic - nie jesteśmy przeciez pewni czy te słowa sa prawdziwe. Razi mnie tylko jedno - czemu sie tak oburzacie że powiedział to o Polakach... gdyby było tylko o Żydach to byłoby ok? Móhłby to powiedzieć o Buddystach albo o Ukraincach i wtedy nic by was to nie obeszło....Dla mnie wyrażanie sie o innych kulturach, narodach etc. w taki sposob jest oburzające. Więc skoro kiedyś ktoś się wykarze takim czymś to niech nie liczy na szacunek....
Więc w skrocie - zgadzam sie z sylwia

__9829Nutellka

No racja bez względu na to czy powiedział coś złego o Żydach czy Polakach czy też o innej grupie lub narodzie to oznacza że pokierował się stereotypem a tak naprawdę tylko plytcy pozwalają aby stereotypy rządziły opiniami. Ciężko stwierdzić czy coś takiego powiedział czy też nie bo wiadomo że w dzisiejszych czasach media mogły zrobić z tego czystą plotkę. Ale w sumie znając jego osobowość wiem że jest zdolny do tego aby wypowiadać bardzo głośno swoje rażące i oburzające opinie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Swiergu

Pojawiły się plotki, że Eminem powiedział:"Nie śpiewam dla Polaków i Żydów, gdybym wiedział że będą oni kiedykolwiek słuchać i kupować moje płyty nie nagrywał bym ich".
EMINEM NIGDY NIE POWIEDZIAŁ POWYŻSZYCH ZDAŃ.

Pewnie chcecie dowody, więc oto one:


1. Eminem szanuje swoich fanów, i na pewno by nie mówił takich rzeczy bo:

a) stracił by parę tys. dolarów które na pewno zarabia na Polskim rynku.


b) mógłby strącić w oczach innych jego fanach, którzy by pomyśleli że jak nie szanuje tych ludzi z Polski to ich pewnie też nie.



2. Jak każdy zapewne wie, Eminem zawsze wyraża swoje uczucia w swoich nagraniach, wiec jak by miał coś do narodu polskiego to na pewno by poświęcił "kawałek" tekstu jakiejś piosenki by "powiadomić" o tym świat, ale jednak w żadnym kawałku Eminema nie usłyszymy o tym.


3. Każdy kto rzekomo słyszał o tej wypowiedzi Eminema, mówi że słyszał ją od znajomych a sam nie widział/słyszał/czytał wywiadu w którym to powiedział. NIKT nie ma żadnego dowodu, na to że te słowa padły z ust rapera.

lily_3

kiedyś powiedział w wywiadzie że jego muzyka jest dla wszytkiech ludzi oprucz żydów i polaków. hmmm

lily_3

Wielkie dzięki za tą wypowiedź :) Pozdrawiam

lily_3

Wydaje mi się ze eminem nie powinien tak jezdzic po ludziach z show biznesu, bo tak na prawde ich nie zna i ich zycia prywatnego,z resztą on tez miał cięzko w zyciu i jak by sie poczuł gdyby ktoś o nim wypisywał takie głupoty(pewnie by sie popłakał , skulił ogonek i się zaszył na zadupiu)
A co do Polski, to jeśli tak powiedział o polakach to jest dupek, bo co on moze wiedziec o nas(i teraz takiego madrego udaje że on wszystko o nas wie) pewnie nie wie nawet gdzie Polska, z historii to ma pewnie bombe.

sylwunia_77

A wiesz co ja myślę? Do Sylwunia_77
Po pierwsze:Eminem jest przede wszystkim artystą. Raperem. Oceniamy jego muzykę i szczerze mam głęboko gdzieś co on o kim mówił.
Po drugie: to co Was oburzyło NIGDY nie zostało tak naprawdę wypowiedziane!
Po trzecie:Gdybyś była ideałem mogłabyś go oceniac i krytykowac. Ile razy śmiałaś się z kawałów o murzynach? ,,Ruskach,Niemcach i Amerykanach"? To też równie dobrze można nazwac rasizmem.
Do Claudi7272:
On jeździ po ludziach z show biznesu,bo ich nie trzeba znac. Jeśli (na przykład) Lady Gaga naprawdę jest taka jak w swojej... ekhem twórczości to...A jeśli nie,to świadczy o jej braku charakteru,silnej woli i zerowej osobowości!

sylwunia_77

Claudi7272 nie chcę Cie obrazić, ale żal mi Cię. Jeśli nic o Nim nie wiesz to się lepiej ne wypowiadaj, bo się tylko błaźnisz.... Najpierw poczytaj o nim, poznaj jego biografię i posłuchaj piosenek.. Co do tych słów to są nieprawdziwe i drążenie takich tematów jest głupie i bezsensowne. Kocham Polskę, ale gdybym oglądała to co jest w mediach to uznałabym, że ten kraj jest jakiś nienormalny. To co tu się dzieje nie świadczy dobrze o naszym kraju.... niestety. Jednak taka jest prawda i nie ma co temu zaprzeczać. I do wszystkich: najpierw poczytajcie o Nim, dokładnie przesłuchajcie jego piosenki [albo jak nie rozumniecie do końca to poczytajcie tłumaczenia], a dopiero potem komentujcie. A czytając te komentarze po prostu załamałam się. To jakie bzdury piszecie sa godne pożałowania. : (( I tacy nagle z Was patrioci.. W każdym razie myślcie, a potem piszcie. I zaznaczam, że nie chce tu nikogo obrazić.

sylwunia_77

ja tego barana nielubie bo to debil i ten swój rap czy co on tam spiewa moze sobie w dupe wsadzic i debila bym utyjkł za te słowa skierowane przeciwko Polakom

Psychol_88

Słuchaj... a skąd ty wiesz co on powiedział o Polakach? Słyszałeś to z jego ust? Na żywo?

lily_3

pewna nie jestem ze on tak powiedzial... no ale.... to nie zmienia faktu ze go nie lubie i jak dla mnie to jest gowno warty =/ moje zdanie. !

ChLuP

jak dla mnie jego muzyka to dno samej dupy...dziwie sie jak np Jay-Z mogl z nim wspolpracowac, dla mnie E to kawal pajaca, robi z dupy widowisko i malo mnie obchodzi co powiedzial o Polakach bo ja o nim mysle raczej podobnie...

sylwunia_77

A czy to jest takie ważne?? :/ powiedział kiedyś, że "nie znosi połyskliwych Żydów", połyskliwy=polish, jak wiadomo polskie media zawsze zrobią sensację z byle czego


A czy to jest takie ważne?? :/ powiedział kiedyś, że "nie znosi połyskliwych Żydów", połyskliwy=polish, jak wiadomo polskie media zawsze zrobią sensację z byle czego

A czy to jest takie ważne?? :/ powiedział kiedyś, że "nie znosi połyskliwych Żydów", połyskliwy=polish, jak wiadomo polskie media zawsze zrobią sensację z byle czego

użytkownik usunięty
sylwunia_77

Taaak, Axl Rose też tak podobno kiedyś "powiedział"... --' A za jakieś 10 lat "powie" to kolejna osoba będąca akurat na topie... Nie wierzcie w każdą plotę z byle brukowca, bo po prostu ręce opadają

Od siebie dodam, że na koncercie zdjął spodnie i na jego dupie był napis "Poland" więc kolesia nie trawie.

Szajba

Ja go tam lubię:) jako rapera i jako osobę, wątpliwe są dla mnie słowa ,że nie znosi Żydów i Polaków, musiałabym to zobaczyc na jakimś nagraniu lub w jakimś czasopiśmie,że rzeczywiście to powiedział,może wówczas bym uwierzyła, jak na razie sądzę,że anty-fani porozpowiadali taką plotkę by zrazić ludzi do niego...

Pozdrawiam:)

Zuzka

Szczerze mówiąc to dla mnie może go kupa osób nie lubić za dużo rzeczy, tylko błagam, nie za te słowa!

lily_3

Ja też słyszałam, że podobno coś takiego powiedział. Szczerze mówiąc dużo mnie to nie obchodzi. Trudno mu się dziwić, że powiedział (o ile powiedział) cos takiego, po tym wszystkim co w świecie mówi się o nas - Polakach. Ja go lubię. Jest świetnym raperem. Ma teksty (o czywiście z wyjątkami) mądre, z głębią. Poza tym lubię go jako człowieka. Za to jaki jest.
Pozdro

Mrs__Silas

W wypadku jesli by powiedzial cos takiego i poparl to jakims argumentem spoko, jego zdanie. A jesli jest to powiedziane tak sobie to.....zal mi tego człowieka, swoja droga co on moze wiedziec o polakach, ja słyszałem ze spora czesc amerykanow nie wierzy w cos takiego jak obozy koncentracyjne. Z tego wynika ze to bardzo prosty narod. A co do głębi w jego tekstach.....może mi ktoś wytłumaczyc czym objawia si eta głębia?

mike_3

Może źle poiwedziałam, że z głębią, ale z pewną modrością. Posłuchaj sobie np.: "Mosh", albo "Mockinbird" "Lose yourself" to są piosenki, które na prawdę mają jakieś przesłanie dla ludzi.
Pozdro

Mrs__Silas

A ty poczytaj Wiesławe Szymborską albo Adasia Mickiewicza, Oni niosą przesłanie w swoich tekstach, a co ja bede słuchał jakiegoś barana co kase trzepie na durnych nastolatkach i robi z dupy widowisko. Ja rozumiem, że mozna miec trudne dziecinstwo, ale te wszystkie jego "prześmieszne" zagrania, wyśmiewanie innych ludzi, to pod publiczke, nie ważne co o nim powiedzą ważne zeby mowili i plyty sie sprzedawaly. no... przynajmniej ja tak odbieram tego gościa, nie zazdroszcze mu kasy, furek ani dziwek ale wnerwia mnie ze ludzie podniecaja sie glebia jego tekstów. Mają do tego prawo ale mnie to wnerwia:))

Yasiu

Oczywiście pisze sie Wisława a nie Wiesława .

"15 czerwca 2006 na stadionie Legii w Warszawie odbył się koncert Guns N’ Roses, na którym gościnnie wystąpił były gitarzysta i współzałożyciel zespołu - Izzy Stradlin. Axl zaśpiewał, mimo przypisanych mu przez polskie brukowce słów, że

„Dla Polaków i Żydów śpiewać nie będzie”

(wynik zlego przetlumaczenia autora artykulu jednego z brukowcow, ze Axl nie wystapi dla

„Polished Jews”

co oznacza w slangu amerykanskim „Karierowicze”). W utworze ‘Patience’ Axl Rose honorowo zarzucił na siebie flagę Polski."

shirley_b : obaj ponoć użyli zwrotu "polished jews". Co znaczy doslownie polerowani zydzi" a znaczy to tyle co "karierowicze", "lizusy" i podobne :]
A wikipedi piszą tak: "Parę lat temu w Polsce grupa homoseksualnych mężczyzn, zdenerwowana na Eminema za jego wulgarne teksty w piosenkach skierowane w stronę gejów wymyśliła plotkę że Eminem nie będzie śpiewał dla Polaków i żydów i że spalił Polską flagę na jednym z koncertów. Informacja szybko została wyśmiana i ogłoszona plotką lecz wiele ludzi w Polsce nadal wierzy, że to prawda i ludzie ci wyrażają swoją niechęć i obrzydzenie do Eminema na różnych polskich forach internetowych."



sylwunia_77

nie wwazne czy to powiedzial czy nie. ja moge nielubic amerykanów i co? kogo to obchodzi?
A Ema lubie i nie zabronicie mi kupowac jego plyt :D:D
pozdro:]

sylwunia_77

niewiem co on mowil a czego nie, ale sadze ze jesli wogule cos takiego powiedzial to po to by zszokowac, to jest jego "haczyk", tak zdobyl popularnosc, chamskim rapem, najezdzal na wszystki od matki po papieża i prezydentów wiec dopisanie do tej dlugiej listy żydów czy polaczkow nierobi mu roznicy.

kosinda

Ciekawe czy jak by zaczał jezdzic po waszych matkach, tez mielibyscie to gdzies. Co to ma kurwa byc za usprawiedliwienie ze robi to dla popularnosci?
Terrorysci waszym zdaniem to tez spoko ludzie? przeciez oni to tylko dla popularnosci robia.

sylwunia_77

no niestety w stanach głupota jest bardzo lubiana i jest jej coraz wiecej, a takie buraki typu eminem zawsze znajdą sobie coś zeby było głośno i nie ważne czy to rasistowskie czy jakaś inna totalna głupota, im głośniej tym lepiej niestety takie realia na zachodzie

sylwunia_77

po tym wszystkim co tu przeczytałam, to zmieniłam zdanie o emie.kiedyś to nawet słuchałam jego piosenek (niektóre są nawet niezłe), ale teraz uważam go za zwykłego pajaca.
napoczątku pytanie tej dziewczyny wydało mi sie śmieszne i że ją ludzie zmasakruja jak tą co gadała z osmentem na skype;) (aczkolwiek ona sama też się wypowiada na temat eminema), ale jak serio to serio.ja tez słyszałam o połyskliwych żydach i znając tych pędzącyhc po sławe, krótko dystansowych amerykańskich gwiazdorów eminem mógł coś taskiego powiedzieć.on musi mówić takie głupoty, zeby szumieć.to tylko pokazuje jacy "inteligentni" i zaściankowi są amerykanie

ellisa

hmmm. Też słyszałem, o tym tekście o polakach, ale ile jest w tym prawdy. Nic nie zmieni jednak , że uwielnbiam "lose Yourself".

MlodY

Jesteście wszyscy żałośni - porazka mówie to do tych którzy uważają ze Eminem "nie śpiewa dla polaków i żydów" jestescie takimi owieczkami które robią to co inni wam karzą... za stadem, i chce dodać że Eminem tak nigdy niepowiedział a jak ktos inaczej uwaza to niech da kurwa jakiś dowód na to jakieś nagranie video, wypowiedz itp itd odrazu powiem ze nic nieznajdziecie bo to jest wymysł antyfanów Ema. PZDR.

sylwunia_77

Ja tam w to nie wierzę. Media i antyfani tysiąc razy wymyślali o różnych gwiazdach jakieś kłamstwa. Jak ostatnio niby Emma Watson powiedziała w wywiadzie dla polaków "Pa załośni ludzi" czy jakoś tak. Co za głupstwo...Eminem nigdy czegoś takiego nie powiedział. Jakiś dureń puścił taką plotkę, oraz wszyscy w to wierzą, i, co najciekawsze, rozpowiadają to...

sylwunia_77

zyjemy w swiecie gdzie w niemal kazdym zakatku jest tzw wolnosc slowa wiec niema co sie przypierdalac, a juz napewno niema co przyrownywac tego koleszki do terrorystow chyba ze uwazasz ze jakies jedno zdanie na "nasz" temat , co do ktorego nawet niewiadomo czy padlo z jego ust do rozjebania 5 tysiecy ludzi w jeden dzien to spoko, w koncu mamy owa wolnosc slowa.

sylwunia_77

dobra, jedni mowia, ze to bzdura, drudzy, ze nie - to na pewno prawda ale powiedzcie skad to wiecie - zamiast sie na niego obrazac - z bravo czy skads? podlapaliscie na maxiorze?? podajcie jakies wiarygodne zrodlo i wtedy mozemy gadac...

hippie

Widziałam z nim wywiad na MTV. Padło pytanie czy przyjedzie kiedyś do Polski, a on odpowiedział, że nie, bo nie nawidzi Żydów. Tyle pamiętam z tego wywiadu, bo zaraz wyłączyłam telewizor. Ze zdenerwowania, of course.

sylwunia_77

Nie powiedział tak nigdy!!! to jest plotka każdy o tym mówi ale jakoś nikt nie widział tego wywaidu i dajcie sobie z tym siana:D

sylwunia_77

Ja już po prostu nie moge czytać komentarzy w stylu : "kiedyś powiedział i dlatego go nie cierpie" :/ - a co to ku*wa jest? A gdyby ktoś powiedział, że twoja matka jest dziwką, też byście uwierzyli??? Ja bym potrzebował jakiś dowód na to, a nie łykał jakich pierdół "odkogoś" czy "skądśtam"
Plotka szybko chwyciła, bo przecież Eminem jest znany z kontrowersyjnych wypowiedzi i niby mógł to powiedzieć, dlatego to łykneli. Żałosne.

użytkownik usunięty
sylwunia_77

dajcie mi linka to uwierze - jak dostane to się zgodze, ale dopóki tego nie widziałem nie uwierze że mógł coś takiego powiedzieć.
Za linka z góry dziękuje - chociarz wiem że takiego nie dostane ;]

To jest plotka.NIKT kto tak twierdzi nie ma na to dowodu.
Tylko gdzieś to usłyszał.Zresztą pomyślcie-gdyby faktycznie tak twierdził to pewnie ,,wytknął'' by to w którejś z piosenek-a jest z tego znany.Jednak w ŻADNEJ nic takiego nie usłyszymy.Poza tym zarabia na polskim rynku sporą kase więc wątpie żeby tak powiedział bo chyba nie jest aż takim idiotą.Liczy się z tym,że ma fanów na całym świecie.

czarnyrazydwa

ej, skoro was mało to obchodzi to po jakiego grzyba się udzielacie i mówicie co wy o nim sądzicie, ja jak kogoś nie lubie to zatrzymuję to dla siebie a nie rozpowiadam po całym necie... ludzie wy na muzg padliście czy to słońce wam przygrzało?!
Eminem nigdy w zyciu tak nie powiedział, jestem tego całkowicie pewna, ludzie plotkują bo zamało się dzieje na tym świecie. Nie wiem jak ktoś może wierzyć jak jego znajomy powie: " ej wiesz co, eminem powiedział że nie śpiewa dla żydów i polaków, mówie Ci, na własneeee oczy to widziałem!! nie słuchaj go bo robisz hańbę rodzinie i znajomym" No jaaaaasne, chyba siedziałeś u niego w tyłku i to słyszałeś. O mój bożena, jak można być takimi debilami?! Jeśli ktoś widział wywiad z rzekomo wypowiedzianymi słowami na temat polaków i żydów: Pewnie słuchaliście co tłumacz mówi lub co pisze a nie wsłuchiwaliście się w gadkę Ema, prawda? No proste, przecież w tych czasach język angielski jest niepotrzebny młodzieżom. Media zawsze muszą zrobić jakąś afere, żeby tylko się coś działo... paranoja... ;/
On więcej przeżył od was!! jak możecie jeszcze na niego tak mówić?! poprostu to się w głowie nie mieści! Heh, ludzie zazdroszczą mu pieniędzy i tak częsty udział na antenie ;] Widzę tolerancji tutaj nie ma wcale..
Nie wiem jak można go wyzywać ;( Boli mnie każde złe słowo na jego temat wypowiedziane ;( Nie chcę nikogo tu obrażać, ale poprostu zdenerwowałam się ;/
Serdecznie pozdrawiam fanów Eminema :)

sylwunia_77

Co on od nas chce!!!!! Nie lubi Polaków, za co?? Dla tego że nasz kraj jest mniejszy i biedniejszy???? Takiego debilizmu już nie rozumiem!!!! I niech się wszyscy odpier..lą od Polaków bo inni są nie lepsi

sylwunia_77

słyszałem, że kilku polaczków za rogiem wypruło mu pierwszą uczciwie zarobioną kasą zaraz jak ją odebrał

rogulator

Prawie każdy Polak to ćwok, szkoda że Eminem naprawdę nie zbeształ ten zjebany naród.

rogulator

rogulator))) HAHAHAHA - co za bzdet
plotka, tworzy nową plotke

sylwunia_77

nienawidze tego chujka...za to co powiedział o Polakach...tyle...:/

zekman

2pac Rulezzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sylwunia_77

Nawet jeżeli to prawda (choć osobiście nie wierze)to nadal uważam, że Eminem jest THE BEST!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones