Eminem

Marshall Bruce Mathers III

8,8
3 511 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eminem

www.Eminem.com

Na oficjalnej stronie, pojawila sie nazwa nowego albumi Ema, data ( 05.11.2013) oraz info, że
dziś wychodzi nowy singiel Berzerk. Z tego co tam pisze wynika, ze Survival tez jest singlem, co
konczy wszystkie dywgacje na ten temat :).

Trailer Albumu 2:

http://www.eminem.com/new-album/berzerk_watch2

Eminem znowu Blond ?!?!

marvolo_1998

eh, dopiero przestałem go słuchać to single teraz rzucił, ale nie kupie jego albumu dopóki nas nie przeprosi, pójdę na zatokę

Kaineko

nie loluuuuuuuuuuuuj mnie oceniaczu tych ujowych produkcji jak: Prawo zemsty, gladiator, nietykalni, incepcja, na fallllllllli, przekręt, dzien swira, aaaaaaaaaaaaaaaaamator

Troublesome

ale gladiator, nietykalni, incepcja, dzien swira i amator to som dobre filmy yo

Lance_Vance

przereklamowane ąę, btw. o tym amatorze nie wspomniałem

Chociaż Gladiator jest tym czego zawsze oczekiwałem od starożytnego kina - to jednak nic wybitnego.

Troublesome

"btw. o tym amatorze nie wspomniałem"

^ masz mnie za amatora bro?

Lance_Vance

dzien swira zasługuje na każdy fejm jaki zbiera.

ęminę jest przereklamowany.
ęminę to nic wybitnego.
a jaki z niego gladiator.

Lance_Vance

Co do pierwszego to nie, z drugim racja.

Troublesome

dzien swira nie jest w stanie być w pełni doceniony za granicą (ze względu na język głównie), więc uważam inaczej bro.

i nazywanie go ujowom produkcjom jest niesprawiedliwe yo.

Lance_Vance

Bingo. Największym argumentem fanów tego filmu jest to - że nie jest doceniony za granicą. Jeżeli wiesz co mam na myśli.

Może ujowa to za duże słowo, wprawdzie sam dałem kiedyś 8/10, tak zostało, ale zmieniło się moje spojrzenie na kino i zapewne z każdymi produkcjami zmieni się jeszcze bardziej. Do czego zmierzam, z każdym filmem Dzień świra traci w moich oczach. Jest coraz mniej yo i bliżej ujowego.

Troublesome

argumentem za? za tym, że nie jest przereklamowany, nie? [bo o to mi chodziło] jednak ofc, nie mogę mówić w imieniu innych. jeżeli wiesz co mam na myśli.

mam tu dużo słów do napisania, ale spasujem yo.

ranking (który nie powinien mieć znaczenia) i wszelkie porównania na bok, all wymienione przeze mnie to db-bdb filmy, gdyż posiadają aspekty db-bdb kina. ofc. o ile chce siem to zauważyć yo.

Troublesome

Za co ma przepraszać? Nie rozumiem cie stary...

marvolo_1998

guwno.

marvolo_1998

Emcio z nowym chłopakiem http://www.youtube.com/watch?v=ab9176Srb5Y

Troublesome

i z nowym botoksem, przez co wyglądają razem jak dziadek z wnukiem.

tyle, że rubin jest od niego jedynie 9 lat starszy...

Lance_Vance

pientnastki dziadka nie chciałyby słuchać, chociaż to bardziej dla pientnastków kawałek, pewnie będzie jak z relapse i polubię album, ale jeżeli chodzi o single to i tak We Made You i 3am >>>>

Troublesome

już myślałem, że zaczynasz łapać bro, dopóki nie doszedłem (krejzi nh) do tej części: "pewnie będzie jak z relapse i polubię album"
...pomodlę się za cb, b

Lance_Vance

Wypowiem się szerzej gdy wyjdzie album, skreślanie tego po dwóch piosenkach jest niesprawiedliwe. Chu, że dla pietnastków.

Troublesome

te dwie piosenki (to są single yo..) i że "dla pietnastków" już sporo mówi.
ale tu nie chodzi tylko o to; o albumie wiadomo więcej, nie? cała polityka i okoliczności otaczające ten album to zabawna sprawa i przemawia wystarczająco negatywnie na temat albumu. potencjalne dwie nieprzykre piosenki na albumie nie odwrócą tej całej już-farsy, nawet jeśli tyle ci wystarczy bro.

stąd myślę, że naiwne jest wypominanie, że skreślanie tego po dwóch piosenkach jest niesprawiedliwe. skreślanie eminema nie jest niesprawiedliwe od wielu wielu lat*. bo w kontekście eminema nie wróży dobrze wiele rzeczy, od wielu wielu lat. można z ulgą na duchu powiedzieć, że to śmieciowy projekt dla śmieci. lecz ślepym fanom, w tym chyba tobie bro, nic to nie przeszkadza lub nie zwracacie na to uwagi, bo wy chcecie jedynie posłuchać eminema, nawet srajacego, nie jego muzyki, która ssie, czego nie przyznacie albo nie dostrzegacie czy też powiecie, że to miód z powodu złego gustu i innych. słuchajta i lubta na tej płycie co tylko chceta yo, ale nie bądźta zaskoczeni, zbulwersowani czy jeszcze coś gorszego, jeśli ktoś mówi, że to żaden miód yo.
________

* - aczkolwiek ja, z dobrego serca, nie skreślam całego albumu, ponieważ zawsze dopuszczam do siebie wszystkie możliwości (gdyż nie lubię się mylić, kiedy prorokujem yo). dlatego też pisałem wyżej o tych przypuszczalnych dwóch (może i trzech) piosenkach, które nie będą złe jak pewnie reszta.

Lance_Vance

łoj, jeden singiel**

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones