Eminem

Marshall Bruce Mathers III

8,8
3 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eminem

Ale MMLP 2 jest dość kiepskie. Brakuje tego klasycznego rapu z powerem jak np. Lose yourself, Not
Afraid, No Love... Większość kawałków z MMLP 2 jest spokojna, tak jakby bardziej "jazzowa".
Zdecydowanie nie jest to mój ulubiony album Eminema.

theMedicalDoctor

Spokojna? Jazzowa? Technicznie MMLP2 jest chyba najlepszym jego dziełem, chociaż przy tylu znakomitych albumach to już kwestia gustu na ktorym miejscu go stawiasz. Brakuje ci klasycznego rapu i do tego klasycznego rapu stawiasz Not Afraid, No Love i Lose Yourself jednocześnie? Trochę dziwne. :P

Prazesutki

Co kto lubi. Ja tam wolę kawałki z mocnym bitem, jak np. No Love, Not Afraid. MMLP2 jest zupełnie w innym stylu niż jego dotychczasowe albumy, jest bardziej spokojny, a o mocnym bicie nie ma mowy. Jedyne kawałki z MMLP2 których mogę słuchać to na dobrą sprawę tylko Berzerk i Rap God. Reszta jest beznadziejna. Ale co kto lubi. Jednym może się podobać MMLP2, inni będą woleć np. Recovery.

theMedicalDoctor

Racja ale np. rap god czy survival albo nawet berzerk są ok ale nie umywaja się do lose yourself czy not afraid :)
Pozdro i miłego dnia :)

snajper12331

Rap God, Berzerk i Survival to jedyne piosenki z MMLP2 których mogę słuchać. A reszta to masakra. Bit jest taki sam, mam wrażenie że słowa też. Niczym się od siebie nie różnią, są totalnie bez emocji. Dzięki i wzajemnie :)

theMedicalDoctor

zdaje ci się

AntoniWieniawa

Nic mu się nie zdaje ma racje tak niestety jest :(

użytkownik usunięty
theMedicalDoctor

Ciekawe, bo Rap God czy Survival to dla mnie niewyobrażalny śmieć w porównaniu do np Mockingbird

Zgadzam się. Da się ich słuchać ale od np. Lose Yourself czy Not Afraid dzielą je lata świetlne.

theMedicalDoctor

Rap God pod względem techniki, skillsów, liryki to jego najlepszy kawałek w karierze.

Prazesutki

http://mtv-tv.mtvnimages.com/images/flipbooks-1/best-mma-gifs/2009-eminem-bruno. gif?width=600

theMedicalDoctor

Ja miałem podobnie ale zacząłem się przekonywać do nowszego stylu Ema i chyba lepiej rapuje teraz niż dawniej :/

theMedicalDoctor

Brzemieniowo mmlp2 też nie jest moim ulubionym albumem, ale mam wrażenie że dla ciebie w rapie liczą się tylko: bity, refren i głos. W dodatku zestawiłeś Lose Yourself razem z No Love i Not Afraid... recovery < reszta płyt ema

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones