Eminem

Marshall Bruce Mathers III

8,8
3 511 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eminem

Eminem czy feel, eminem czy mezo HELLO! Eminema trudno porownac do ktorego kolwiek artysty na swiatowym rankingu co dopiero do polskiego POMYSLCIE ZANIM COS DODACIE KURWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.............................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!1111

Zywiec20

Ja ogólnie raczej nie trawię takiej muzyki, ale Eminema szanuję. Jest jak dotąd jedynym raperem, który coś mi tym swoim rapem przekazał i mnie poruszył. Nie podzielam wszystkich jego poglądów i nie kupuję go całego, ale uważam, że facet jest naprawdę utalentowany.
No i masz rację, jeżeli on jest muzykiem, to nie nazwę tak pana z Feel:-)

Zywiec20

"Eminem czy feel, eminem czy mezo HELLO! Eminema trudno porownac do ktorego kolwiek artysty na swiatowym rankingu co dopiero do polskiego" zgadzam się z toba tylko w tym , że Eminem jest dobrym raperem. Ale jako artysta, jest cieniutki. Tupacowi mógłby buty czyścić.

Joker_WhySoSerious

Z pewnością umiejętności do czyszczenia butów ma, tyle, że 2Pac nie żyje, więc byłaby to trudne. Co do muzyki, Eminem jest lepszy od 2Paca moim zdaniem. 2Pac obok Kanye Westa to najbardziej przereklamowany raper w historii, tyle, że w porównaniu z Westem jest w tym dobry, ale zdecydowanie nie najlepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones