Eminem

Marshall Bruce Mathers III

8,8
3 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eminem

...cóż ogólnie go lubie pomimo tego wszystkiego co miał. Nie miał zbyt łatwo w swoich początkach, musiał poważnie wiele znieść wyobraźcie sobie jak to musiało wyglądać by sie wybić wśród czarnych i klimacie tego gatunku muzyki.. teraz jego kawałki zaczeły nabierać większej świeżości, jakby znowu zaczynało sie od początku. Życze mu dalej wojowniczej postawy bo naprawde widać że talent sie nie zmarnował. Eh Tupac i Eminem..trzeciego poety już napewno nie bedzie..Snoop doog też ma swój zajebisty orginalny styl, z czarnych raperów teraz go bardzo cenie, koleś ma niemożliwe loty

hedzien

powiem ci jedno Eminem ma w sobie poprostu ten wrodzony gnif jaki ku**a musiał przechodzić w gettcie szczególnie czarnej rasy..odchował sie na tym życiu bo nie miał zbyt lekko w okropnie skrajnej biedzie krucjatnych dzielnic. Był zwykłym szarakiem dopuki sytuacje życiowe nie zmusiły go do działania i napi*****nania dziennych dniówek w fabryce na utrzymanie rozbitej matki i pokrywanie czynszu, a tu jeszcze dochodzi brudny i okrutny świat ulicznego stylu życia. Nauczył sie czarnych rytmów na stałe sie w tym zmienił bo nie mógł dojrzeć słonca w tym ponurym piekle.. tylko to mu zostawało. Wyobraźcie sobie niektórzy jak taki człowiek bo wybiciu sie z takiego dnia będzie funkcjonował dalej..aa tu was mam- natury człowieka nie można zmieniać od tak ale dla mnie jago kontrowersjość jest zdumiewem i tajemniczością. W każdej jego piosence, klipu stram sie go rozgryzać po kawałku bo wiadomo tam oddaje najwięcej siebie..on tym żyje. Osobiście byłem wkur**ony tym że spalił polską flage i to co opowiadał o nas.. no cuż człowiek z duszą artysty i jednego z największych w dziejach talentu planety może okazawyć się z innych stron hu**em... je**ać to ludziom trzeba wybaczać. Jakbym go spotkał tak bym z nim pogadał.. dobra rozpisałem sie troche ale lubie dużo pisać..szczególnie o ludziach- poprostu fascynują mnie

dejwidoX

chciałem jeszcze dodać że niepotrzebował pozerowania innych raperów.. sam sobie wyrobił ten styl (strasznie szybko nawija jak na białego) aa no i Tupac ;) Król samy w sobie, Em go najbardziej cenił.. Kur*a co by to było jakby obaj wyspąpili na scenia razem :) Jechał bym wszedzie gdzie by zakotwiczyli.. Wziołbym wszystkich przyjaciół z 10-chą jarania lekkim h*jem

dejwidoX

"Osobiście byłem wkur**ony tym że spalił polską flage i to co opowiadał o nas.. no cuż człowiek z duszą artysty i jednego z największych w dziejach talentu planety może okazawyć się z innych stron hu**em... je**ać to ludziom trzeba wybaczać"

Że co? Jaką flagę, kiedy i gdzie obrażał Polaków, nie puszczaj farmazonów, jeśli nie masz żadnych dowodów.
Co do samej muzyki wydał 3 klasyki 9The Slim Shady Lp, The Marshall Mathers Lp, The Eminem Show), a ostatnio swojego talentu jakoś nie wykorzystuje, tworząc pop-rap niestety:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones