Eminem

Marshall Bruce Mathers III

8,8
3 509 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eminem

Kto jest lepszym raperem według was i dlaczego???

krzych88

Eminem ma lepszy głos , teksty i wogule jest zdolniejszym artystą

krzych88

czy to prowokacja???

Dama_Kameliowa_2

brawo ;D swietny temat ! usmialem sie niezle ;]

krzych88

<hahaha> Eminem vs. Mezo to było dobre xPP

Twinkie

a moim zdaniem lepszy jest mezo ... lepszy głos , teksty ....przeciez to wogole nie ulega watpliwosci ze Mezo górą ........

krzych88

Buhahahaha;D;D Co mnie gościu teraz nie rozśmieszyłeś. Schowaj sie z takimi wypowiedziami.Może lepiej zestawić Ema z innym RAPERM.Mezo to disco polo a nie rap. pzdr

katie03

*RAPEREM,sory;]

katie03

"Co mnie gościu teraz nie rozśmieszyłeś"
Nie kumam tej wypowiedzi :/ Skoro Cie nie rozśmieszył, to po co to "Buhahahaha;D;D "
"Może lepiej zestawić Ema..." Co to jest Ema? Może miałes na myśli Emu (struś z Australii), albo Emmy (taka nagroda), a może Emo (członek subkultury)
O co chozi?

Klarens

Gościu, EMA to nagroda muzyczna -.-''

krzych88

Żałosne.

wikcwik

poziomowo podobni ale i tak wole T-Raperów z nad Wisły

ADRIANOS

Racja - obaj nie są zbyt dobrzy. Ale Mezo chyba jednak gorszy. I tak klękają przed Lechem Rochem Pawlakiem :D

krzych88

O lol....ale pytanie ..... No ale i tak Eminem jest najlepszy ....moze niech odpowidaja Eminem vs. Peja czy cos ...

krzych88

Prosze cię!
Jak można porównywać Eminema z Mezo!!!
Eminem jest największym i najlepszym białym raperem na świecie!

Temat: Poprostu żal.pl

martusia_domek

Największym?
Przecież to chuderlawy knypek.

krzych88

Eminem vs. Mezo - HAHAHAHAHAHAn dobre :D

krzych88

Mezo to raper hahaahhaahahaahhahahahahaha xD

krzych88

Eminem...to logiczne :P
Mezo to pedał....:/

krzych88

Ty chyba żartujesz?? Mezo?? Buahaha, pewnie że Eminem.

krzych88

Eminem a Mezzo to tak jak
AL Pacino a Marcin Mroczek.

Bob_12

zgadzam sie że Pacino do mroczka to bóg ale Eminem to jepany,zarosumiały pozer i cwaniak

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jok3r

haha, to idź się potnij dlatego, że Cię nie lubi.

jok3r

Dobre Mezo lepszy od Eminema nie mogę :D Z resztą gdzie Eminem powiedział że nie lubi polaków potrafisz udowodnić to że tak zrobił ? Nie potrafisz a zresztą jeżeli nawet nie dziwę mu się że tak zrobił ten kraj to jedna wielka dziura ściek pośmiewisko zadupie w całym wszechświecie wstyd mi za ten kraj który nie potrafi zapewnić dobrobytu swoim mieszkańcom

krzych88

UAHAHAHAHAH . A OD KIEDY TO MEZO JEST RAPEREM BUAHAHAHAHAH . NIE WIEM JAK MOZNA GO POROWNAC Z EMINEM LUDZIEE WEZCIE POMYSLCIE ZANIM COS NAPISZECIE LOOOOOOL2 .

MEZO TO GWIAZDKA POPU , KTORA CHCIALA BYC HIP HOPOWCEM ALE
MU NIE WYSZLO . .




NAPRAWDE ZAL MI SIE ROBI JAK WIDZE KOMETARZE NIEKTORYCH .

krzych88

Prosimy o nie karmienie trolla!











krzych88

Bez porownania Eminem... to jest klasyka a mezo to taki amator... nie ma co porownywac:)

sweetblondi_04Ruda

Coz za porownanie usmialem sie niezle :)

A co chodzi o raperow. Gdyby zyl Magik to by mu pokazal klase.

bandofbrothers

Zapomnialem cos dopisac. Mieszkam w Czestochowie i jak byl koncert Mezo przy realu to dostal od kogos jajkiem w ryj. Ubaw po pachy byl.

bandofbrothers

no i dobrze ... hehe tez bym w nego czyms rzucila... hehe

krzych88

Powinno być: "Eminem kontra Mezo??? Kto jest lepszym raperem według was i dlaczego jest nim Eminem???"

butryk_2

dobre:):):):)

butryk_2

eminem jest 100 razy lepszym raperem, on tworzy historie on
porostu jest legendą (lepszą niz will smith)

Mnih

Była swego czasu taka ankieta i wyszło, że Eminem jest lepszy o 84,3 raza, anie o 100 razy. Pomyśl co piszesz i skąd bierzesz te cyferki :/ Żel.pl

butryk_2

dobre:D

użytkownik usunięty
krzych88

Stary temat, ale muszę odpowiedzieć.
Mezo to nie raper, tylko szmata, której zachciało się szybkich pieniędzy, więc pod szyldem rapu/hip-hopu zaczął produkować słabiutkie, popowe, kiczowate kawałki. Jak był u mnie w mieście, to jajko minęło jego głowę o kilka cm, było blisko...
A Eminem to legenda, najlepszy biały raper, może nawet najlepszy raper w ogóle. Nie rapuje o laskach, autach i gangsterce jak np. 50 Cent, tylko o życiu, o ważnych sprawach.

haha wolne żarty.
Gimnazjaliści na forum.
Jest w cholere lepszych białych mc niż Eminem,np Necro czy Ill Bill.
Eminem jest dla mnie taką legendą jak P.Diddy czyli żadną.
A 50 cent jest śmiesznym pajacem i rymuje nie z zajawki.

ADRIANOS

Tylko zauważ, że to Twoje zdanie, ze są lepsi od Eminema, kazdy ma swoje zdanie na ten temat jaki biały jest najlepszym raperem, dla mnie jest nim Eminem.

butryk_2

Racja każdy ma prawo mieć swoje zdanie i to że jest różne z twoim Adrianos nie znaczy że trzeba tego kogoś jechać do gimnazjalistów

frycek49

prawda jest taka,że Eminema za legendę mają dzieciaki które nie mają pojęcia o prawdziwych legendach typu Jam Master Jay,Big Daddy Kane czy Afrika Bambaataa.
Dla takich ludzi rap zaczął się na 2pacu i na nim skończył.

ADRIANOS

Serio? ja np. uwielbiam Ema ale także takich wykonawców ja Eazy E , Afrika Bambaataa, Chuck D , DMC run , Masta Ace, Kid Frost, Ice T , Ice Cube ,Bun B czy Mack 10 i w ogóle bardzo lubię Old School mógł byś mi wytłumaczyć czemu tak jest? czemu wszystkich fanów Ema wsadzasz hurtem do jednego wora jako bandę ograniczonych dzieciaków?

frycek49

Taka jest prawda,że jeśli ktos uważa Eminema za legendę to ma mało pojęcia o rapie.
Dzieciaki słuchające rapu od czasów mody nie mają pojęcia,że są Mc i producenci którzy są prekursorami rapu i oni są legendami,a nie jakiś koleszka który nagrywa 10 lat.
Śmieszne jest też uważanie Eminema za najlepszego białego rapera (pewnie dlatego bo tak napisali w bravo)moge wymieniać pęczkami raperów mających bardziej ambitne teksty,lepsze punche,skile i flow.

ADRIANOS

Ale ja wiem że taki np. Chuck D jest jednym z prekursorów w rapie i co z tego ? ty zaś ta grona bachorków wrzucasz wszystkich którzy lubią innych wykonawców niż ty ( i po raz kolejny to sobą potwierdziłeś) .Swoją drogą dzięki za podaną stroną

frycek49

"Ale ja wiem że taki np. Chuck D jest jednym z prekursorów w rapie i co z tego ? ty zaś ta grona bachorków wrzucasz wszystkich którzy lubią innych wykonawców niż ty ( i po raz kolejny to sobą potwierdziłeś) .Swoją drogą dzięki za podaną stroną"
Mylisz się.Możesz sobie słuchać kogo tam chcesz ale nikt kto siedzi lata w rapie nie powie,że Eminem jest legendą albo najlepszym białym raperem.
Z tąd wyciągam wnioski,że mem doczynienia z gimnazjalistami

ADRIANOS

A może mają 50 lat? I się nie znają na rapie i co są gimnazjalistami? Obrażasz każdego, dla mnie nie masz za grosz kultury osobistej. A tak przy okazji nie pisze się "z tąd" a "stąd", i taki błąd to sam mogę powiedzieć, że nie jesteś gimnazjalistą, a przedszkolakiem. Też "z tąd" wyciągam wniosek.

butryk_2

Brak argumentów i co łapanie za literówki?
Wcześniej nie napisałem "ś" tylko "s" złapałeś mnie znowu i to zmieni całe moje życie-przez Ciebie będe musiał się zaszyć.
A tak naprawdę to nadrób lepiej zaległości muzyczne albo podawaj argumenty muzyczne.
Nie będe dyskutował z kimś kto nie podaje merytorycznych argumentów muzycznych i nic nie wnosi do dyskusji.
Pozdr gimbusie

ADRIANOS

Ty za to wniosłeś obrażanie inych i kłótnie, czyli mniej niż zero :) jak chcesz rozmawiać to z kultura.

butryk_2

a o czym z tobą można rozmawiac o literówkach? o pogodzie?
O muzyce raczej się nie da

butryk_2

"Tylko zauważ, że to Twoje zdanie, ze są lepsi od Eminema, kazdy ma swoje zdanie na ten temat jaki biały jest najlepszym raperem, dla mnie jest nim Eminem."
Ludzie wiedzący co to jest true school zgadzają się ze mną w 100 %

ADRIANOS

Ale wiesz co jak chcesz nauczać ludzi o rapie to dam ci możliwość wykazania się poradź mi jakiś fajny rap Finlandzki lub jakiś azjatycki , litewski lub ameryki łacińskiej nie pogardzę też z innych tego typu raperów z różnych rzadko spotykanych stron świata

ps. rap w wykonaniu pań też naturalnie może być

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones