Eminem

Marshall Bruce Mathers III

8,8
3 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eminem

3 pierwsze albumy to mistrzostwo, potem był już wypalony na Encore, potem
Relapse, gdzie flow miał jeszcze sprawne, potem już tylko albumy jakby rapował
na cukierkach, a ten ostatni - kompilacja, to jest klęska.
Szkoda Ema, mam nadzieje, że będzie żył długi i szczęśliwie na emeryturze, bo to
czas już chyba, a poza tym życze mu zdrowia, bo wygląda na chorego.
Nerki? Wątroba?

szaleniecZnozemWtylku

Encore w całości było robione na haju. W Relapsie próbował znowu odnaleść się w rapie po przerwie na odwyku. Recovery było robione pod pop (sam nie przepadam za tym albumem, ale nadal ma fajne tracki). MMLP2 bardzo mi się podobało. Porzucono tam pop (nie licząc "Monster" i "Stronger then i was" o którym lepiej nic nie mówić). Nie wiem czy słyszałeś bonusowe tracki, gdyż moim zdaniem powinny wejść do głównego albumu. Wydał Sequel z nawiązaniami ( chociaż wiele osób narzeka na brak wątków podobnych do MMLP1), który mi przypadł do gustu. Komplikacja (Slim Shady XV) również mi się podoba. Jeżeli sądzisz że się wypalił: http://youtu.be/ygzRDayKxTk?t=11m51s (Brakuje w sumie beatu, z nim było by najlepszym trackiem od 3 płyt xD)
TL:DR-Em nie chcę używać starego flow (zmienisz coś-ludzie narzekają. Nie zmieniasz- dzieje się tak samo), a że stał się Legendą rapu (chyba mogę tego użyć po tym co przeszedł) i nie musi wybić się na sam szczyt, bo już tam jest (lub był, jak wolisz), przez co robi "eksperymenty" w rapie (nowa składanka). W wywiadach/piosenkach ("So Far) mówi, że nie opuści rapu. To jedyna rzecz która umie (według niego, moim zdaniem jest dobrym aktorem).

PS. Ani nerki, ani wątroba lecz narkotyki :)

Axword

ale jego flow, jego głos bardzo się zmienił.
ten na Relapse jeszcze mi się podobał. na Encore był już całkiem inny.
A to z ostatniego albumu - szkoda gadać.
"Psychopath Killer" jest niezłym kawałkiem, ale nie dzięki Em.

szaleniecZnozemWtylku

Fakt ostatnie albumy to porazka ale nie zgodze sie z toba co do Encore to swietny album szczegolnie kawalek Just lose it

szaleniecZnozemWtylku

Encore to jest nadal klasa. Recovery i MMLP2 to gowno.

Magic1997

Tak się składa że Recovery to jego najlepsza płyta

lucas1996

Najlepsza ? Powiem tak, potrafię ją docenić, bo jest naprawdę dobra, ale nie najlepsza.
Nie podoba mi się jej styl, ale nadal klasa.
Najgorsza jest dla mnie MMLP2. To jest największy syf w jego karierze.
Bardzo przypadla mi do gustu płyta Relapse, ktora tak Eminem w prawie kazdym kawalku hejtuje.

Magic1997

Kwestia gustu , ja uważam że Not Afraid to jego najlepszy kawałek

lucas1996

Moim skromnym zdaniem Em jeszcze nie powinien nas opuszczać. Tak jak sam pisa ł,najbardziej denerwuje go, ze ktoś pyta o koniec kariery. Nie rozumiem czemu tak krytykujecie MMLP2, mi przypadła do gustu ;)

1Ninjaa

Mi też i bardzo się cieszę że poszedł w stronę popu

lucas1996

Hmm nie wydaje mi się, że "poszedł"w stronę popu (i chyba to dobrze według mnie :D ) , wręcz przeciwnie-Em chce wrócić do korzeni, jak w kawałku Berzerk o bardziej rockowym charakterze, old school'owym stylu, po prostu "Let's take it back to straight hip-hop and start it from scratch" ;) Zobacz sobie także nowe "Phenomenal". Po prostu Shady wrócił w satrym dobrym styulu :D Czekam na następną płytę ♥

1Ninjaa

Tak ale wiem że em mógłby też robić pop tak samo jak rihanna rap . Oboje sprawdzają się w tym i wtym . Em jeszcze nie zamierza nas opuszczać jeszcze nas zaskoczy. A też słyszałem że jeszcze w jakimś filmie na grać.

lucas1996

Rihanna rap ? Hahahahah nie rozśmieszaj mnie :D a do filmu Shady nagrał Gutf over Fear z Sią. Ten film nazywa się Southpaw

1Ninjaa

Czemu nie w nie jednym kawałku to pokazała. Przecież Jej styl to nie tylko pop ale też R&B oraz Hip-Hop.

lucas1996

Wiesz dla mnie rap tworzą artyści tacy jak :Eminem, Tupac, Dr. Dre etc. A nie np. "Niki Minasz" I tym podobni :p a Rihanna raczej zalicza się do tej 2 grupy :p

1Ninjaa

Jak mam słuchać tupaca to już wolę rihanny , niby król rapu pfff nim jest shady

lucas1996

Ziomek teraz mnie na serio wkur*iłeś jak możesz być taki bezczelny że niby rijana "lepsza" od 2pac'a ? Jaja se robisz ? To może w muzyce pop !! Rozumiem, że można się sprzeczać, czy Em czy Pac, ale oni mają zupełnie inne flow , a ona nie ma żadnego..

1Ninjaa

Oczywiście że Em . Tupac chujowy tak jak jego flow. Ona nie ma żadnego ? T0 twoja opinia, moim zdaniem ma lepsze niż ten czarny śmieciarz bez wyglądu pseudo gangser buhahaha !!!

lucas1996

pozostawię to bez komentarza...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones