Eminem

Marshall Bruce Mathers III

8,8
3 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eminem

Obejrzałam wczoraj sobie "8 milę". Potem sobie przypomniałam, że mam 2 płyty Eminema :) Do tej pory myślałam, że tak naprawdę znam tylko 2 piosenki ("Without you", "Lose Yourself"), na szczęście okazało się, że znam ich o wiele więcej. Fajnie tak po paru latach wrócić do jego płyt, do jego muzyki, wgłębić się w tekst i przyznać, że ten facet to geniusz. Na co dzień słucham innej muzyki, przyznam, że czasem zbyt kiczowatej... Ehh, ale dzisiaj rano płyty Eminema wylądowały w schowku w moim aucie; jestem na dobrej drodze. :)
Pozdrawiam :D

sylwia_92_3

Ty, zupełnie jak ja...Ja też obejrzałam wczoraj 8 milę i przypomniało mi się, że mam 2 płyty Eminema :) Jakie masz dokładnie? Bo ja "Eminem show" oraz "Relapse".

Bonnie_filmweb

Ja też mam "Eminem Show", a mam jeszcze album-cover: "the re-up". Wygląda on tak: http://en.wi kipedia.or g/wiki/File:Eminem_Presents_the_Re-Up.jpgsig=112097617305272021029&page=1&tbnh=1 35&tbnw=134&start=0&ndsp=21&ved=1t:429,r:1,s:0,i:72

sylwia_92_3

The Eminem show to moja pierwsza płyta Eminema. Jakos na początku 2003 wpadła mi w ręce i można powiedzieć, że od tamtego czasu zacząłem słuchać rapu.

Troublesome

Ja miałam to samo co ty :-) Od tej pory słucham rapu :D Tylko i wyłącznie dzięki Eminemowi :]

sylwia_92_3

nie macie sie czym chwalić, żenada.

Lance_Vance

nie odzywaj się żałosnymi tekstami

Danio31b

ooo, urażony szczurek

nie offtopuj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones